Train to Busan: Peninsula filminden ilk fragman geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 3.04.2020 - 13:39
Her ne kadar ayrı bir filmmiş gibi lanse edilse de Train to Busan filminden 4 yıl sonrasını konu alan Peninsula filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Ülkemizde Zombi Ekspresi ya da Busan Treni olarak da bilinen Train to Busan filmi ile aynı evreni paylaşan Pennisula filminin ilk fragmanı yayınlandı. İlk olarak 2018 yılında duyurusu gelen Peninsula filmi, Train to Busan'da yaşananlardan 4 yıl sonrasını konu ediniyor.

Train to Busan: Peninsula filminden ilk fragman geldi

Train to Busan filmi her ne kadar zombi istilası üzerine işlense de aslında özünde bir baba ve kızı arasındaki ilişkiye odaklanıyordu. Hikayesini bu ilişki üzerinden anlatan film, dram tarafı ile ağır basmış ve ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştu. Peninsula filmi ise ilk fragmandan anladığımız kadarıyla daha fazla aksiyona yönelecek.

Aslında filmin yönetmeni olan Sang Ho Yeon aradaki bu farkı yaptığı açıklamalarla da perçinliyor. Peninsula'nın bir devam filmi olmadığını belirten yönetmen, bu filmin sadece Train to Busan evreninde geçtiğini dile getirmiş. her ne kadar Train to Busan isminden yararlanacakmış gibi dursa da aslında olay tam olarak öyle değil. Çünkü bu filmin yönetmenliğini yapan Yeon, aynı zamanda Train to Busan filmini de yönetmişti. Yönetmen daha önce yaptığı açıklamada "Devam halkasında ilk filmde karşımıza çıkan aynı zombi virüsünü göreceğiz fakat bu sefer virüsün tüm Kore yarımadasına yayılmasına odaklanılacak." ifadesinde bulunmuştu. 

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 05:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2020 16:20
İlk filmin konusundan 4 sene sonrasını kknu alıyosa devam filmidir işte bu. Yönetmen ne içmiş.?
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2020 19:49
Yav ne farklı konusu? Aynı virüs diyor adam kamil. Yani aynı konudan devam ediyor. Devam filmi olması için illa ilk filmdeki karakterler olması mı lazım??
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2020 23:22
Karakterler farklı ise aynı hikayeyi devam ettirmiyorsa tabiki devam filmi değildir. Aynı evrende geçen farklı bir konu yani. Esas sen ne içtin onu söyle.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2020 14:35
adamlar yapıyor yaaaa
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2020 17:10
İlk filimde güzeldi ama bu daha güzel..
Kalan Karakter : 300 Gönder
Train to Busan: Peninsula filminden ilk fragman geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×