Trigger Happy Havoc Batı'ya geliyor

Trigger Happy Havoc Batı'ya geliyor

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 12.11.2013 - 22:02
Yine Japonya, yine lise temalı garip bir oyun
Japon oyunculara özel geliştirilen pek çok oyun buraya uğramadığı için net olarak bir istatistik veremiyoruz ama üç Japon oyunundan ikisinin lisede geçtiğine yönelik ciddi şüphelerimiz var. Trigger Happy Havoc da bu istatistiğin doğrulayıcısı olarak karşımızda duruyor. Oyun hem bir yandan normal bir lise hayatını yaşayan, hem de diğer yandan katil bir ayının (evet ayı) sınavlarına tabii tutulan Makoto Naegi ismindeki karakteri anlatıyor. Monokuma ismindeki bu ayı adeta bir Survivor adası (ya da Sürlayvır ofisi) kıvamında öğrencileri birbirine düşürüyor. Bunu da bir başkasını öldürüp yakayı sıyırabilene özgürlük vaat etmekle yapıyor. Siz de bir yandan arkadaşlarınız arasındaki popülaritenizi arttırırken , bir yandan Monokuma'nın duruşmalarında bulunuyor, cinayetleri araştırıyorsunuz. Evet. Yazarken biz de çok bir şey anlamadık. Oyunun kendisi 14 Şubat'ta Vita'ya geliyor. Şurası kesin, mevzunun ne olduğunu görmek için bile alası gelebilir insanın!

Trigger Happy Havoc Batı'ya geliyor
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 07:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×