Trine 2'nin PS4 sürümü hakkındaki tüm detaylar!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 28.10.2013 - 22:03
1080p? 60 FPS? Stereoskopik 3D?!
Geçtiğimiz neslin küçük bütçeli oyunları arasında en sükse yapanlarından olan Trine serisinin ikinci oyunu bildiğiniz gibi PS4'e geliyor. Bugün haberini paylaştığımız port hakkında yeni detaylar da var. Öncelikle oyun PS4'ün çıkış oyunlarından biri olmayı "amaçlıyor", yani kesin olarak "15-29 Kasım'da oradayız" diyemiyorlar, ama hedefleri o. Frozenbyte'ın CEO'su Lauri Hyvarinen oyunun hem 1080p çözünürlükte 60 FPS'de çalışacağını, hem de stereoskopik 3D destekleyeceğini de doğruladı. Trine 2'nin PS4 portu Goblin Menace campaign'ini ve gizli bölüm Dwarven Caverns'ı da içerecek. Online ve yerel co-op özellikleri de duruyor. Son olarak oyunun DualShock 4'ün dokunmatik kısmından da faydalanacağını belirtelim. Bizleri dolu dolu bir port bekliyor gibi gözüküyor. Siz ne diyorsunuz?

Trine 2'nin PS4 sürümü hakkındaki tüm detaylar!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.05.2022 09:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Trine 2'nin PS4 sürümü hakkındaki tüm detaylar!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×