Trine 4 için ücretsiz DLC yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 12.12.2019 - 11:14
Toby’s Dream bölümünü hemen indirebilirsiniz.

Platform anlamında başarılı mekaniklere sahip olan Trine serisinin son oyunu geride bıraktığımız aylarda yayınlanmıştı. Dördüncü oyunuyla oyuncuların karşısına çıkan Trine serisi, yine güzel bir oynanış tecrübesi sunuyordu. Eğlenceli mekaniklerin yanı sıra oyunun grafikleri de oldukça göz alıcıydı. Şimdi ise oyunu baştan sona kadar bitiren oyuncular için güzel bir haberimiz var. Geliştirici ekip Frozenbyte, Trine 4 için Toby’s Dream isimli bir DLC yayınladı.

Sevilen platform oyunu Trine 4 için ücretsiz bir DLC yayınlandı

Eğer Trine 4'e sahipseniz oyunun sayfasından ilgili bölümü indirebilirsiniz. Büyük bir hikaye modu yerine Trine serisinin dünyasına uygun bir bölüm tasarlamayı uygun gören geliştiriciler, Toby isimli köpeğin peşinden gitmemizi istiyor. Trine serisinde daha önceden gördüğümüz Toby'i takip ederek ilginç detaylarla karşılaşabilirsiniz. 

Son olarak Toby’s Dream için yazılan açıklama şu şekilde,

Daha önce Trine serisi geliştiricisi Frozenbyte’in eski oyunlarında görülen köpek Toby, Üç Kahraman ile Heatherwood Hall’da kendine özgü bir maceraya atılıyor! Toby'nin patilarini takip et ve şato bahçelerinde saklı tüm öğeleri bulmasına yardım et.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 20:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Trine 4 için ücretsiz DLC yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×