Tropico 4 duyuruldu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.08.2010 - 11:59
Tropico adası, yeni diktatörünü arıyor
Kalypso Media, Tropico 4'ün PC platformu için geliştirildiğini duyurdu. Ayrıca bu yapımın konsollara çıkma olasılığı da bulunuyor. Yeni yapımca yine Tropico adasındayız. Yeni düşman ve dostlarımız olacak, dolayısıyla adayı en iyi şekilde yöneterek hükmümüzü sürmeye çalışacağız.

Tropico 4 duyuruldu
Oyunda 10 harita bulunacak ve bunlarda toplamda 20 görev yapacağız. İçinde borsa, aqua park ve alışveriş merkezi gibi binaların da bulunduğu 20 yeni yapıya sahip olacağız. Doğal olaylar da unutulmamış; volkanik hareketlilikler, fırtınalar veya kuraklıklar, yaşamımızı tehdit edecek. Ticaret sistemimiz de olacak ve Tropico 4'teki tüm gelişmeleri Facebook ve Twitter aracılığıyla arkadaşlarımızla paylaşabileceğiz.

Tropico 4'ün 2011'in ilk çeyreğinde çıkması bekleniyor.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 22:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tropico 4 duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×