Tropico 6'nın yeni fragmanı yayınlandı

Tropico 6'nın yeni fragmanı yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 23.08.2017 - 14:41
El Presidente, Tropico 6 ile geri dönüyor.
Şehir kurma ve planlama oyunları arasında en renkli oyun olarak gösterilen Tropico serisinin altıncı oyununa ait yeni fragman yayınlandı. Beşinci oyuna nazaran daha iyi grafikler ve daha yeni mekanikler ile karşılayacağımız Tropico 6'yı merak içerisinde bekliyoruz. Altıncı oyunun ilk dikkat çeken özelliği, yönettiğimiz ülkeler daha büyük takım adalarına ev sahipliği yapabilecek. Beşinci ve eski oyunlarda daha küçük takım adalarına bina dikebiliyorduk. Altıncı oyun ile birlikte adaların büyümesi, hem oynanışı değiştirecek hem de oyuncuyu daha fazla ekran başına kitleyecektir. Daha detaylı bina tasarımları ile karşımıza çıkan Tropico 6'da yer alan yapılar, günümüz bina yapılarına daha çok benzetilmiş.


Taşımacılık ve lojistik anlamında yeni altyapılar kurabileceğimiz Tropico 6, diğer beş oyuna göre daha derin ticaret mekanikleri sunacak. Yayınlanan fragmana göre artık kendi belediye binamızı da özelleştirebileceğiz. Kendini diğer şehir kurma simülasyonlarından ayıran en büyük özellik olan turizm ise artık Tropico 6'nın en temel öğelerinden biri haline geliyor. İlk beş oyunda turizm sektörüne yaptığımız yatırımlar sayesinde ülkemizin refah seviyesini yükseltebiliyorduk. Bunun yanında Tropico 6'da turist sayısını yükseltecek onlarce yeni özellik bulunacağı söyleniyor.
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 04:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.08.2017 21:37
Hep aynı terane. Artık grafiğe bile önem vermeden, dandik yeni bir senaryo ile sürüyorlar piyasaya. Oynaması keyifli ama gelişen bir şey yok? HQ renderlanmış video ile, yersen.
MK Okuru
MK Okuru 12.10.2017 14:19
tropico 5 türkçe yama 100 de 100 gelecekmi reis
Kalan Karakter : 300 Gönder
FrozenFox
FrozenFox 23.08.2017 17:19
Türkçe Dil Desteği Var Mı ? Yoksa Hiç Yaklaşmam Bile.
FrozenFox
FrozenFox 24.08.2017 16:58
Tamamdır.Ben Bayadır Bekliyordum O Çalışmayı Dostum :) Umarım Güzel Bir Çalışma Çıkar.
MK Okuru
MK Okuru 23.08.2017 20:28
Oyun türkçe dil desteği yok sanırım
Dostum tropico 5 türkçe yama çalışması ben yapıyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×