Troy Baker, PAX'ta Brothers in Arms hakkında konuştu

Emin Çıtak
Emin Çıtak 9.03.2015 - 09:08
Borderlands sunumunda efsane oyuna dair ipuçları
2005 yılında çıkan ve şimdilerde unutulmaya yüz tutmuş bir oyun var. Sadece savaşı değil, içindeki insanları, hayatları da anlatan duygu yüklü bir macera olan Brothers in Arms uzunca bir süredir ortalıkta yoktu.

Troy Baker, PAX'ta Brothers in Arms hakkında konuştu
Şahsi fikrime göre Tony Hawk’s ve Borderlands ile birlikte Gearbox’ın en iyi başardığı işlerden biriydi Brothers in Arms. Gerek anlattığı güzel hikayeler gerekse savaşın geçtiği bölgeleri neredeyse birebir aktaran yapısıyla döneminde hayli dikkat çekmişti.

PAX’taki Gearbox panelinde Troy Baker ve Laura Bailey, Borderlands hakkında konuşmayı bırakıp Brothers in Arms: Road to Hill 30 hakkında konuşmaya başladılar. Baker, özellikle duygu dolu hikayenin o zamanlar için türünde devrim yarattığından bahsetti ve uzun zamandır seriden haber alamamaktan şikayet etti.

Troy Baker’ın hemen yanında oturan Mike Neumann ise hiçbir şekilde ünlü seslendirme sanatçısının konuşmasını bölmedi. Ve sözü devraldıktan sonra yeni oyunun gelebileceği hakkında ipuçları verdi.

Açık söylemek gerekirse, Brothers in Arms gibi bir seri öylece kenara atılmamalı.
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 07:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Troy Baker, PAX'ta Brothers in Arms hakkında konuştu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×