True Detective'in 3. sezonuna Oscar'lı oyuncu

True Detective'in 3. sezonuna Oscar'lı oyuncu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 27.07.2017 - 11:30
Moonlight ve Luke Cage gibi yapımlarda boy gösteren oyuncu dizinin 3. sezonunda yer alacak.
İlk sezonu ile hatırı sayılır bir başarıya imza atan True Detective, özellikle teması ve oyunculuklarıyla soluksuz izlediğimiz bir yapım olmuştu. Dizinin 2. sezonu da genel olarak başarılı olsa da ilk sezonun altında ezilmekten kurtulamamıştı. Bir süredir ara veren dizinin 3. sezonuyla ilgili önemli bir açıklama yapıldı. Dizinin yayın haklarını elinde bulunduran HBO kanalı, yaptığı resmi açıklama ile birlikte Mahershala Ali'nin True Detective'in üçüncü sezonunda yer alacağını duyurdu. Bu duyuru ile birlikte 3. sezonun resmen prodüksiyon aşamasında olduğu da bir nevi açıklanmış oldu.

Geçtiğimiz yıl Moonlight filminde göstermiş olduğu performans ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar ödülünü kucaklayan Mahershala Ali, daha önce House of Cards ve Luke Cage gibi yapımlarda da boy göstermişti. Oynadığı her karaktere farklı bir tat katan oyuncunun dizideki ana rollerden birine sahip olacağı da gelen açıklamalar arasında.

Bu oyuncu haberi dışında True Detective 3. sezon ile ilgili başka bir açıklamaya ise yer verilmemiş. Dizinin yönetmeni, diğer oyuncuları gibi konular hala belirsizliğini koruyor.

True Detective'in 3. sezonuna Oscar'lı oyuncu
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 21:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2017 01:22
ilk sezonun altında nasıl ezilir arkadaş, kendi fikrini beyan ediyorsun anlıyorum da...zevk ve renk kıstasını unutuyorsun. Bana göre ; 2.sezon daha güzel , daha müzikal ve daha farklı hikayeleriyle oldukça yönlüydü. 1.sezon : Evet güzeldi , ama 2 başkaydı. Ben IMDB ile büyümedim , kusura bakma.
Kalan Karakter : 300 Gönder
ibrahimAvci
ibrahimAvci 27.07.2017 20:48
ilk sezon efsane idi 2 sezonu beğenmedim çok sıradan olmuş 3 sezon işlenek konu önemli oyuncu oskar alsa ne olur almasa ne olur
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2017 12:14
ikinci sezonda güzeldi, nedense beklentiyi yükselten insanlar beğenmedi. herhangi bir dizinin herhangi bir sezonundan daha güzeldi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.07.2017 18:09
30 sene sonra izleriz
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×