TSK'nın videosunu kaldıran YouTube'dan geri vites geldi

TSK'nın videosunu kaldıran YouTube'dan geri vites geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 23.02.2018 - 11:15
Yetkililer, görünüşe göre gelen tepkilerden korktu.

Ülkemizin en değerli kurumlarından bir tanesi olan Türk Silahlı Kuvvetleri, Afrin'e yönelik düzenlediği terör operasyonunda, geride bıraktığımız günlerde büyük bir saldırı düzenlemiş ve sonrasında PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ terör örgütlerine ait olan 30 - 40 araçlık konvoyun şehrin 15 kilometre uzağında vurulduğunu açıklamıştı. Teröristlere ait olan konvoyun vurulma anı daha sonrasında YouTube üzerinden yayınlandı. Ancak YouTube yetkilileri, videoyu "rahatsız edici içerik" olarak nitelendirdi yayından kaldırmıştı.

TSK'nın videosu YouTube'da yeniden aktif edildi.

Fakat ardından YouTube yetkilileri, gelen tepkilerden sonra videoyu yeniden aktif etti. Diğer bir yandan videoyu yayınlayan Genelkurmay Başkanlığı, videoda sivillere yönelik herhangi bir saldırı anının bulunmadığının altını çizmişti. YouTube'un daha öncesinde bu açıklamayı göz ardı edip neden videoyu kaldırdığını bilmiyoruz. Ancak videonun, YouTube'un yayın haklarını ihlal etmediği gün gibi apaçık ortada duruyordu.

Sona geldiğimizde ilgili videoyu yeniden YouTube üzerinden izleyebilirsiniz. Belki de video YouTube yetkilileri tarafından değil de, edilen şikayetler sonrasında otomatik olarak yayından kaldırılmıştır. Tüm bunların yanında Zeytin Dalı Harekatı'na tüm hızıyla devam eden TSK, belirli anlarda kaydettiği videoları YouTube üzerinden paylaşmaya devam edecek.

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 19:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.02.2018 13:19
Milyonlarca pkk sempatizanı var rapor etmişlerdir. Bi biz öğretemedik millete rapor etmesini.
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2018 19:40
hocaları şeytanın uşağının uşağı olunca, şeytanın uşağının uşağının uşağı da doğal olarak böyle şeyler yapıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
EmreKLC
EmreKLC 23.02.2018 17:35
Rahatsız edicilikten çok kısasa kısas gibi geldi bana bu yapılan hareket o.o zamanında sıkıldıkça içeriğe laf edip erişim engeli koyarsan adama adamda sana bi geri dönüş yapar illaki yani sanmıyorum özel bi türkiye düşmanlığı barındırdığını bu olayın
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2018 15:42
Türkiye olarak birşey talep et seni tanımazlar ta ki kapatana kadar, ama ABD birşey desin haklı haksız hemen emirlerine amade olurlar ve herşeyi verirler. Hala bize düşmanlıkları yok bu akılla devam edin bir yoldasınız ama yön, taraf ters...
etemelkuran
etemelkuran 23.02.2018 22:45
kekolar report ediyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2018 15:34
"YouTube'un daha öncesinde bu açıklamayı göz ardı edip neden videoyu kaldırdığını bilmiyoruz." Nedeni çok basit, Türkiye söz konusu olduğunda olayın doğruluğu ve değeri önemli değil hemen kes çünkü bu onların bize dönük oluşturmaya çalıştıkları algıyı bozan bize yararı olan bir durum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.02.2018 22:00
YouTube'dan RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.02.2018 18:20
Bir sitenin bir yayın politikası olur. Bu politikayı bir tarafının keyfine işletirsen tabi ki devletten yaptırım ve tepki gelir. EmreKLC, ona kısasa kısas denmez, politikasızlık, aymazlık, ahlaksızlık denir ve bunu her gün pek çok sitede görüyoruz, çünkü ağababaları belli.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×