Tükiye'nin ilk "Tablet Uygulama Yarışması" başlıyor!

Tükiye'nin ilk "Tablet Uygulama Yarışması" başlıyor!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 8.05.2013 - 15:19
Turkcell ve ODTÜ işbirliği ile
Grubunu oluştur, fikrini geliştir, Turkcell desteklesin! Herhangi bir konu kısıtlaması yok! Tek şart eğlenceli ve hayatı kolaylaştırıcı olması!

Tükiye'nin ilk "Tablet Uygulama Yarışması" başlıyor!
Turkcell ile ODTÜ Teknokent’te bulunan Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi (ATOM) Türkiye’de ilk kez Tablet Uygulama Geliştirme Yarışması düzenliyor. Uygulamalar Turkcell Android Tablet’te kullanılacak, kazananları ödül olarak Turkcell tablet ve telefonlar bekliyor. Ayrıca ilk üçe giren ekiplere Turkcell Partner Program’dan pazarlama ve gelişim desteği ile iş ortağı olma fırsatı da sunulacak.

Bu alanda kendine bir kariyer edinmek istiyorsan ya da bu alanda geliştirmeye niyetliysen işte senin için bulunmaz bir fırsat. Yarışmaya son başvuru tarihi 20 Mayıs 2013. Katılım ve detaylı bilgileri http://metutech-atom.org/turkcellyarisma adresinde bulabilirsin.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 22:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×