Tüm dünyada kutlanılan resmi Star Wars gününüz kutlu olsun

Tüm dünyada kutlanılan resmi Star Wars gününüz kutlu olsun

Furkan Güler
Furkan Güler 4.05.2018 - 11:58
Güç sizinle olsun MK takipçileri!

Bilim kurgu ve fantastik filmleri arasında özel bir yeri bulunan Star Wars serisi, muhtemelen yapımcısına en fazla gelir getiren film markalarından bir tanesi haline geldi. The Last Jedi filmi ile kendi içerisinde rekor izleyici sayısına ulaşan Star Wars, özellikle ilk üçleme filmi ile eski hayranlarının kalbinde taht kurmuştu. Bugün ise Star Wars hayranları arasında özel bir etkinlik düzenleniyor. Her yılın Mayıs ayının dördüncü gününü Star Wars günü olarak ilan eden hayranlar, bugün maraton olarak Star Wars filmlerini izliyorlar. Eğer bir Star Wars hayranıysanız, bugün için heyecanlandığınızı biliyoruz. Bu yüzden güç sizinle olsun...

Star Wars gününüz kutlu olsun

Star Wars günü nedir?

Star Wars hayranlarının Star Wars kültürünü ve filmi anmak için gayri resmi olarak tatil ilan ettikleri gündür. 4 Mayıs, filmde fenomen haline gelmiş "May the force be with you. - Güç seninle olsun." repliğinin okunuşuyla ilgili yapılan kelime oyunu dolayısıyla (May the fourth be with you) Star Wars günü olarak kabul edildi. (Luke Skywalker günü olarak da bilinir.)

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 00:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.05.2018 17:00
Furkan'ı kim kızdırdı?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.05.2018 15:31
Güç sizinle olsun MK takipçileri !
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×