Tüm Mega Man X oyunları tekrar piyasaya çıkıyor

Tüm Mega Man X oyunları tekrar piyasaya çıkıyor

Furkan Güler
Furkan Güler 5.12.2017 - 13:55
Eskiyi özleyen oyuncular için.

Mega Man serisi zamanla video oyun tarihinin en dikkat çeken platform oyunu serilerinden bir tanesi halini aldı. Geride bıraktığımız saatlerde 11. oyununu duyuran geliştiriciler, bu sefer tüm Mega Man X oyunlarının tekrar piyasaya çıkacağı haberini verdi. Açıklanan bilgilere göre Mega Man X 1, Mega Man X 2, Mega Man X 3, Mega Man X 4, Mega Man X 5, Mega Man X 6, Mega Man X 7 ve Mega Man X 8 oyunları 2018'in yaz mevsiminde PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformlarına gelecek.

Mega Man X oyunları tekrar karşımıza çıkıyor

Diğer bir yandan Mega Man 11'in de 2018 yılında çıkacağını belirtelim. Mega Man 11 hakkında pek bir bilgi ortada yok. Hatta videodan başka bir kaynak mevcut değil. Ancak, yapılan açıklamaya göre Mega Man X oyunları çıktığında yeni oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız. Son olarak karşımıza Marvel vs. Capcom: Infinite ile çıkan Mega Man, sekiz yıl sonra kendi oyununa tekrar kavuşuyor. Mega Man 11 ise 2018'de PC, Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 21:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×