Banner Resmi

Tüm PSP oyunlarını PS Vita'da çalıştırın!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 24.02.2012 - 10:06
Tek ihtiyacınız bir adet PS3!
Bilindiği gibi Sony'nin yeni el konsolu PlayStation Vita, bazı eski PSP oyunlarını da oynatabiliyor. Ancak bu oyunların sayısı, tüm PSP oyun arşivinin yanında çok az.

Sony bu oyunların sayısının artacağını söylesede artık beklemeye gerek yok gibi görünüyor. Bunun için de tek ihtiyacınız olan bir PlayStation 3.

Tüm PSP oyunlarını PS Vita'da çalıştırın!
Yapmanız gerekenler ise şöyle:

PS3 üzerinde PS Store'a girip PSP oyunlarına baktığınızda, tüm oyunları göremiyorsunuz. Bunun yerine Transaction Management kısmına girip oradan indirme listesine bakmanız gerekiyor. PS3 bu oyunları indirecek ve bir PSP ya da Vita'nın içeriği eşlemesine imkan tanıyacak.

PS Vita'nızı USB kablosu yardımıyla PS3'ünüze bağlayın ve Content Manager uygulamasını çalıştırın. "Connect to a PS3 System"i seçip, "Copy from PS3 to Vita" seçeneğine girin. Burada PSP'yle ilgili tüm kayıtlı içeriği görebileceksiniz. Ayrıca transfer edilebilen tüm PSP oyunlarını da göreceksiniz. Seçip dosyaları kopyalarsanız, Vita'nızda istediğiniz PSP oyunu yüklenmiş olacak.
Yorumlar 23
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2022 21:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.07.2015 04:22
psp oyununu nasıl yüklediniz ps vitaya
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tüm PSP oyunlarını PS Vita'da çalıştırın!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×