Türk oyun sektörünün yeni meyvesi!

Türk oyun sektörünün yeni meyvesi!

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 28.05.2014 - 10:29
no-pact ile tanışmaya hazır mısınız?
iOS platformlarından ayrılamayan değerli takipçilerimiz için yeni bir oyunun bilgisini verelim; Reclaim. Dört kişilik bir ekibin meyvesi olan iOS oyunumuz, 2012 yılından beri aktif olan no-pact'in imzasını taşıyor. Ömer Kayış, Giray Ötken, Can Karakuzulu ve Cem Buğra'nın projesi olan Reclaim, oyuncunun işgalci robotlara karşı hayatta kalmak için savaş verdiği zorlayıcı ve son nesil üç boyutlu grafiklere sahip bir bilim kurgu aksiyon oyunu.

Oyuncu Reclaim’in geçtiği Aurus adlı dünyada çeşitli silahlara sahip ve yüksek hızda hareket edebilen bir tankı kontrol ediyor. Oyuncunun amacı, sonsuz şekilde akan yollarda tankını engellemeye çalışan robotları yok edip, Aurus’ta insanlığın hayatta kalması için kritik önemde olan kaynakları toplamak.

Reclaim’in haziran ayının sonunda çıkışı bekleniyor.

İşte yayımlanan tanıtım videosu. İyi seyirler.


Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 02:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×