Türk oyunu Beat the Game, E-Gameshow'a katılıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 30.05.2016 - 10:16
2 - 5 Haziran'da Ankara'da!
Daha önce farklı oyun stüdyolarında önemli projelerde çalışan ve “Karate Kamil” serisiyle tanıdığımız Cemre Özkurt’un, San Francisco’daki stüdyosu Worm Animation’ın şu anda Steam Greenlight oylamasında olan macera oyunu Beat the Game'den yeni haberler gelmeye devam ediyor.

Yapılan açıklamaya göre oyun, 2 - 5 Haziran arasında Ankara’da düzenlenecek olan, Türkiye’de en yüksek katılım gören oyun fuarı E-Gameshow’a katılıyor. Fuarı ziyaret edecek olan oyuncular oyunun betasını oynayabilecek ve oyunda çalışan sanatçı ve programcılarla tanışma imkanı bulabilecekler. E-Gameshow Ankara Söğütözü’ndeki Congresium’da gerçekleşecek.

Geçtiğimiz aylarda San Francisco’daki GDC Oyun Fuarı’nda ve Los Angeles’daki IndieCade Bağımsız Oyun Festivali’nde oyuncuların yanısıra Sony ve Microsoft’un da özel ilgi alanına giren oyun, Steam ve Apple Store’ın yanısıra Xbox One ve PS4’da da yayınlanacak.

Türk oyunu Beat the Game, E-Gameshow'a katılıyor
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 19.10.2021 06:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2016 01:28
akrabam oluyor kendisi
Kalan Karakter : 300 Gönder
Türk oyunu Beat the Game, E-Gameshow'a katılıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×