Türk oyunu Dark Inside Me, yeni videosu ile dikkat çekiyor

Türk oyunu Dark Inside Me, yeni videosu ile dikkat çekiyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.04.2018 - 16:32
Oyunun yeni videosu oldukça iddialı duruyor

Dark Inside Me, Akçay Karaazmak tarafından yapılan ve atmosferi ile dikkat çeken bir korku oyunu. 2015 yılından beri geliştirilen oyunun geçtiğimiz günlerde yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı. Bilgilerine ve bu tanıtım videosuna baktığımızda ise, oyunun diğer Türk korku oyunlarına göre farklı bir tarzı olduğunu görüyoruz.

Dark Inside Me ne zaman çıkacak?

2.5D ve 3. şahıs kamerasını kullanan oyunda bulmaca öğeleri de olacak. 18+ yaş ibaresinin özellikle üzerinde durulduğu oyunun 6 Haziran 2018'de çıkacağı da açıklanmış durumda. Oyunun bu yeni videosu ve konusu ise şu şekilde;

Yüzünüz sargılı olarak hastaneye getiriliyorsunuz. Ameliyat edildikten sonra bir anda hasta odasında, karanlık boyuttan gelen şeytanlar belirir ve size zamanınızın geldiğini söylerler. Suçlarını itiraf ediyormusun diye sorarlar. Siz ölmek istemediğinizi ve kötü birşey yapmadığınızı söylersiniz panikle. Rüya mı gerçekmi olduğunu anlamassınız. Şeytanlar, ozaman geçmişinle ve acılar ile yüzleşeceksin diyip kaybolurlar. Hemen sonra kelepçelenmiş halde hastane odasında kendinize gelirsiniz.

Yaşananlara bir anlam veremiyor ve fazla bir şey hatırlamıyorsunuz. Fakat ne olduğunu öğrenmek için, önce buradan kurtulmanın bir yolunu bulmanız gerekli. Size geçmişiniz ile yüzleşmeniz için bir şans veriliyor. Şimdi içinizdeki karanlığı aydınlatmak, geçmişte olanları değiştirmek ve şeytanlarınızla yüzleşmek için nekadar ileri gidip, fedakarlık yapabileceğinizi göstereceksiniz.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 06:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2018 13:54
yaratık dizaynları, atmosfer, gizem faktörü falan çok iyi ama oynanış ve müzikler iyi değil. tek kişi yaptıysa helal olsun demek ki bizim ülkede yaratıcı insanlar varmış.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.04.2018 21:49
ülkenin hayal gücü oranı bu işte, anca jumpscare dolu korku filmi/oyunu yapsınlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.04.2018 02:51
The darkness inside me yada of me olsaymış daha profesyonel olabilirmiş :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.04.2018 22:58
fragmana koyacağınız müziğe ne deyim ki,bizimkilerin ruhunda yok oyun yapmak falan,eğer devlet kafaya takarda milli oyun diye büyük bir bütçe verirse 1-2 firmaya anca öyle triple A sağlam bir oyun görürüz,öbür türlü 10 sene bannerlordu bekleriz yada bu dandik oyunlarla avuturuz kendimizi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.04.2018 20:44
Güzel gözüküyor fakat yüzü sargılı hastanede uyanmak ve büyük ihtimal point and click olacağından ötürü fazlasıyla sanitarium u hatırlattı
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×