Türk oyunu King of Mirrors, AppStore'da yerini aldı

Türk oyunu King of Mirrors, AppStore'da yerini aldı

Furkan Güler
Furkan Güler 8.09.2017 - 15:25
Mobilde platform oyunu arıyorsanız King of Mirrors işinizi görebilir.
Özellikle mobil tarafa oldukça fazla oyun geliştirdiğimiz bu günlerde ülkemizden yeni bir oyun daha çıktı. Ahmet Onur isimli geliştiricinin üzerinde 2 yıl uğraştığı King of Mirrors, artık AppStore üzerinden indirilebiliyor. Geliştiricinin iddia ettiğine göre King of Mirrors, özgün oynanış dinamikleri ve grafikler sayesinde oldukça kaliteli bir biçimde tasarlanmış. Grafik açısından günümüzün teknolojisini yakalayabilen King of Mirrors'u tek kişinin geliştirdiğini düşünürsek, oyunun kaplamalarını ve animasyonlarını kaliteli sayabiliriz.

Türk oyunu King of Mirrors, AppStore'da yerini aldı
Oyunun kodlamasın, 3D ve 2D animasyonların ve müziklerinin teker teker ince işçilikle yapıldığı söyleniyor. Mobil tarafta sıkça karşılaştığımız Endless Run tarzında olan King of Mirros, şimdilik sadece AppStore üzerinde bulunuyor. Hali hazırda düzinelerce platform ve sonsuz koşma oyunu bulunan mobil platformda King of Mirrors'un nasıl bir başarı sağlayacağını merak ediyoruz. iOS 7.0 daha üstü cihazlarda çalışan iPhone, iPod ve iPad cihazlarını destekliyor.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 15:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×