Türk oyunu Last One, Steam kütüphanesine eklendi

Türk oyunu Last One, Steam kütüphanesine eklendi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 11.08.2017 - 11:45
Bir süre önce betası ile karşımıza çıkan oyun Steam kütüphanesine eklendi
Bağımsız bir stüdyo olan Phoenix Interactive tarafından geliştirilen ve bir süre önce betası ile karşımıza çıkan The Last One, sonunda Steam platformundaki yerini aldı. Eylül ayında çıkacak oyunun Steam sayfasına buradan, oyun hakkında açıklanan bilgilere ise aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yıl 2023, İstanbul düştü. Geriye düşünecek kimse kalmadığı için kimse bilimsel bir deneyin nasıl ölümcül bir felakete dönüştüğünü bilmiyor. Şehir akılsız ve kana susamış zombilerle dolu. Yollarına çıkan herşeyi öldürüp bir zamanlar "Muhteşem" Istanbul olarak adlandırdığımız şehirde geziyorlar.

Bilinmeyen bir şekilde felaketi atlattın ve kendine bir sığınak yapmayı başardın. Şehirde tek "yaşayan" canlı olduğunu düşündüğünden dolayı kendine "Sonuncu" lakabını taktın.
Birgün sığınağının yanında daha önce görmediğin gizemli işaretler buluyorsun. Bunu senin gibi yaşayan insanların bırakma ihtimali üzerine geride herşeyini bırakarak diğer insan veya insanları aramak için bir maceraya atılıyorsun.

Türk oyunu Last One, Steam kütüphanesine eklendi
Tek Oyunculu

Istanbul'u senin gibi "yaşayan" insanlar bulmak için ara. Mükemmel detaylarla oluşturulmuş şehri deneyim et, hastalığa bir ilaç ara ve bilimsel deneyin neden bir faciaya dönüştüğünü öğren ve gizemleri ortaya çıkar. Zombilerin arkasındaki gizemi bul ve onları kim veya neyin yönettiğini öğren.

Çoklu Oyuncu

Facianın ilk zamanlarındaki ordu ve isyancı savaşına tanık ol ve tarafını seç. Istanbul'a onlardan önce hakim ol. Rütbe atla, yeni silahlar aç ve onları özelleştir. İstanbul'u geri kazan !

Dalga Modu

Zombilerle İstanbul'un en ünlü mekanlarında savaş. Dalgayı atlat ve bir sonraki dalga için, yeni silahlar, tuzaklar ve eklentiler satın al. Dalgalar gittikçe zorlanıcak, aynı zamanda sende yeni özellikler kazanacaksın.

Eşli Oyuncu Modu

Arkadaşlarınla çoklu oyuncu veya dalga modunda oyna. Birlikte öldür, birlikte kazan !
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 00:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
FrozenFox
FrozenFox 17.08.2017 02:10
Uzun Süredir Greenlight Aşamasındaydı.Oyun Greenlighttan Çıksa Bile Yapımcılardan Ses Seda Çıkmadı Tam Ümit Kesilmişken Böyle Güzel Bir Haber Duymak Sevindirdi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.08.2017 22:46
2023 hedeflerine gönderme yapmasaymış keşke. Bi de oyunu yasaklarlar falan yazık olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.08.2017 22:22
Yıl 2023 baya manidar. Ak parti de aynı sloganı bol bol kullanıyor da. Yani baya manidar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.08.2017 12:48
güzele benziyor indirelim bakalım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2017 17:42
eh 10 sene önceki oyun gibi yapacak birşey yok biryerden başlamak lazım
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×