Türk oyunu Monochroma, Kickstarter'da!

Türk oyunu Monochroma, Kickstarter'da!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 9.07.2013 - 10:36
Destek verelim!
Daha önce yapımcıları Nowhere Studios'la röportaj yapma fırsatı bulduğumuz ve geçtiğimiz günlerde IGN tarafından tanıtılan Monochroma, Kickstarter'dan finansman aramaya başladı.

Yüzde yüz Türk yapımı olan Monochroma, 1950'li yılları andıran fantastik bir dünyada geçiyor. Özellikle Limbo'ya benzeyen tarzıyla biraz olsun gözlere tanıdık gelen oyunun müziklerinde Gevende grubunun imzası bulunuyor.


Türk oyunu Monochroma, Kickstarter'da!
Temmuz ayı boyunca Kickstarter üzerinde bulunacak olan Monochroma için minimum 5 dolar bağış yapılabiliyor. Toplamda 80 bin dolar hedefi olan projede, 5 dolar veren destekçiler, oyunun dijital kopyasına, 4 farklı duvar kağıdına ve oyunun Credits ekranında destekçi olarak görünme şansına sahip olacaklar.

Bununla birlikte oyuna 5000 dolar destek çıkanlar Monochroma'nın Orijinal Koleksiyoner Sanat Tasarımları'na sahip olacaklar. Bununla birlikte İstanbul'da düzenlenecek açılış partisine VIP davetiyesi, Monochroma'daki karakterin kırmızı atkısı ve işçi şapkasıyla birlikte özel yapım kutuya, oyunun içinde yüzlerinin görünmesi gibi birçok ekstraya da sahip olabilecekler.

5 ila 5000 dolar arasında destekte bulunmak için projeye http://www.kickstarter.com/projects/445804219/790075130?token=5bc08ed2 adresinden ulaşabilirsiniz.


Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 21:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×