Türk oyunu The Bard's Gold kutulu olarak dünyaya açılıyor

Türk oyunu The Bard's Gold kutulu olarak dünyaya açılıyor

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 14.06.2017 - 16:10
Kaçırmayın, sınırlı sayıda
Erdem Şen tarafından kurulan bağımsız Türk oyun stüdyosu Pixel Lantern'in ilk oyunu Bard's Gold, Steam platformunda %90'a yakın olumlu yorum alarak başarılı bir performans sergilemişti. Bu başarının ardından PlayStation 4, PlayStation Vita ve Xbox One platformlarına da konuk olan Bard's Gold, bu platformlara çıkmış ilk Türk oyunu olarak da göğsümüzü kabartmıştı.

Bugün ise The Bard's Gold'un başarılarına bir yenisi daha eklendi. Başarılı bağımsız yapımları sınırlı sayıda kutulu olarak satışa sunan Limited Run, The Bard's Gold'u da internet siteleri üzerinden satışa sunuyor. E3 2017'e özel yapılan duyuruda gözüken The Bard's Gold'un kutulu sürümü, Türk oyun sektörü için de heyecan verici bir gelişme olarak göze çarpıyor. Limited Run'ın satışa sunacağı kutulu yapımların videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz, ayrıca The Bard's Gold'un Steam sayfasına şuradan, PlayStation Store sayfasına şuradan, Xbox Store sayfasına ise şuradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 02:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.06.2017 18:20
Bebe oyunu mu o:)
Rahro Uth
Rahro Uth 15.06.2017 14:49
Hadi sen git metin2 oynamaya devam et...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×