Türk Telekom'dan akıllı ev telefonu E4

Türk Telekom'dan akıllı ev telefonu E4

Kerem Enginar
Kerem Enginar 22.11.2013 - 12:02
Android işletim sistemli ev telefonu
Türk Telekom şu anda gerçekleştirdiği etkinlikle ev telefonlarına da “akıllı” sıfatını kazandıracak E4 modelini tanıtıyor. Android 4.2.2 işletim sistemi ile çalışan akıllı ev telefonunda 4 inç boyutlu, TFT panelli ve 800×480 çözünürlüklü ekran kullanılmış. Gücünü 1.3 GHz ARM tabanlı çift çekirdekli bir işlemciden alan E4′te microSD kart ile 32GB’a kadar arttırılabilir bir hafıza bulunuyor.

Türk Telekom'dan akıllı ev telefonu E4
Telefonun ev kullanımı için düşünülmüş olması, bazı yazılımsal özellikleri de beraberinde getiriyor. Örneğin cep telefonunuzdaki tüm numaraları tek bir tuşla E4′e aktarmak mümkün. Türk Telekom’un bir diğer servisi olan Tivibu’nun cep versiyonunu da E4 modeli destekliyor. Bunların dışında Wirofon, TTnet Müzik, BuluTT depo. BuluTT rehber servisleri de destekleniyor.

Türk Telekom'dan akıllı ev telefonu E4
Türk Telekom E4′e Ev Avantaj Dört Dörtlük Ek tarifesinde 24 ay taahütlü olarak ayda 2TL ve yanında her yöne 1000dk bedava paketi, veya 24 ay tahaatütle ayda 12 TL taksitle ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom'dan akıllı ev telefonu E4
Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 11:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2015 11:41
BALLANDIRA BALLANDIRA TANITIYORLAR AMA NE ALAKA VAR SORDUĞUNDA DA Bİ CEVAP ALAMIYORSUN AKILLI DEĞİL TAM MANASI İLE APTAL BİR ALET YAPANADA GETİRENEDE NALET OLSUN BİRBUÇUK SENE OLDU DOĞRUDÜRÜST ÇALIŞTIĞI YOK İŞİN YOKSA TEL MÜD GİT SERVİS ADRESİ AL
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×