Türk yapımı Clean the Sea, çevreyi koruyor

Basın Bülteni
Basın Bülteni 14.01.2022 - 17:08
Türk firması Backpack Games, Clean the Sea! adlı çevre dostu yeni bir iOS oyunu yayınlıyor.

Clean the Sea! adından da anlaşılacağı gibi gezegenin denizlerinden insanların sebep olduğu atıkları temizlemekle uğraşıyor. Oyuncular, önünde toplayıcı takılı olan küçük bir tekneyi kontrol ederler. Suyun yüzeyindeki çöpleri toplayıp geri dönüştürülmek üzere geri dönüşüm alanlarına götürdükleri zaman denizin gözlerinin önünde arındığını görmenin mutluluğunu yaşarlar.

Türk yapımı Clean the Sea, çevreyi koruyor

Oyuncular, temizlemenin gerçek dünyaya yayılması sebebiyle New York, Amsterdam ve Antartika gibi dünyanın farklı bölgelerini dolaşmayı bekleyebilirler. Her aşama, gezegenin güzelliğini hayata geçirerek sevgi ve detayla yeniden oluşturuldu. Buz gibi sular kirletici atıklardan kurtulduktan sonra penguenlerin Antartika’nın buz yüzeylerine dönüşlerini gördükçe rahat bir nefes alabilirsiniz.

Türk yapımı Clean the Sea, çevreyi koruyor

Oyun, daha fazla insanın deniz temizliği ile ilgilenmesini sağlayabilir ve insanlığın karşı karşıya olduğu çevresel sorunlara yönelik tutumları değiştirebilir. Clean the Sea! denizlerden plastik temizlemenin göz korkutucu görevini eğlenceli ve tatmin edici bir deneyime dönüştürüyor. Oyuncular, kendini deniz temizliğine adamış kuruluşlardan daha ayrıntılı bilgiler edinmeleri için teşvik ediliyor.

Backpack Games, Clean the Sea! oyununu geliştirmeye sürekli devam etmektedir. Oyun, oyuncuların verdiği geri bildirimlerle gelişmekte ve her gün daha fazla içerik eklenmektedir.

Oyunu indirmek için tıklayın.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2023 03:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2022 15:43
şuan çevreyi en çok kirleten suriyeliler..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2022 12:05
Marmara'da müsilaj koyarlarsa başları derde girebilir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2022 10:48
Grafikler hoş görunuyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2022 22:09
Emeklerine sağlık, ancak bir de çöp toplamaktan ziyade çöpün hiç atılmamasını daha doğrusu atıkları aza indirgemenin yolunu öğretecek bir uygulama/oyun geliştirseler bundan daha faydalı olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Türk yapımı Clean the Sea, çevreyi koruyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×