Türk yapımı gizlilik oyunu: Agent Rick

Türk yapımı gizlilik oyunu: Agent Rick

Furkan Güler
Furkan Güler 10.01.2018 - 01:20
Korku ve mobil oyunlar dışında ülkemizin geliştiricilerinden farklı bir yapım.

Türk oyun geliştiriciler artık eskiye nazaran daha kaliteli yapımlar ile karşımıza çıkabiliyorlar. Bir dolu korku oyununun yanında mobil platforma da oyun geliştirmeye devam eden Türk geliştiricilerden sıklıkla olmasa da, arada bir farklı yapımlar görebiliyoruz. Keza Türk geliştiricilerin pek el atmadığı gizlilik temasını benimsemiş Agent Rick de bu oyunlardan bir tanesi olarak karşımıza duruyor. TPS olan ve geliştiricisinin söylediğine göre Metal Gear Solid ve Splinter Cell oyunlarına benzeyen Agent Rick'te tek dostumuz sessiz adımlarımız olacak.

Türk yapımı Agent Rick, farklı oynanış yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor

Şahsen ben gizlilik oyunlarında büyük rol oynayan yapay zeka ve mekan tasarımlarının ne denli güzel olacağını merak ediyorum. PlayStation'a çıkan İlk Metal Gear Solid oyunlarına benzeyen oynanış yapısı ise oyunculara nostalji rüzgarı da estirebilecek olan Agent Rick'in geliştirici ekibi Last Coin Games, oyunun çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgi paylaşmadı. Hangi platformlara da çıkacağı henüz belli olmayan oyun, muhtemelen sadece Steam üzerinden PC platformuna çıkacaktır. Bakalım Agent Rick çıktğı zaman oyunculara neler sunacak? Hep beraber göreceğiz.

Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 16:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2018 00:05
Tebrik ederim. Cesurca bir hareket. biraz kalite eksikliği var ama geliştirilmeye devam edilirse eğlenceli birşeyler çıkabilir. Benimde hayalim gizlilik oyunu yapmak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
emc
emc 15.01.2018 00:51
Sayın Merlinin Kazanı Editörleri Yöneticileri,

Youtube olan seçenekden sitenizde de olmasını çok rica ediyorum. "ilgilenmiyorum." seçeneği. Youtube'da gerek sizleri, gerekse sizin camianızdaki diğer kanalları takip ederken Enes Batur, Logan Paul (kendisini ilk defa sizin sitenizde gördüm.), Orkun Işıtmak gibi haber yada ilgili videolarda en azından böyle seçeneklere yer versenizde, Hiç görmeden sitenizi diğer zengin içeriklerinde daha fazla faydalanma imkanım olmasını siz saygı değer editörlerden rica ediyorum. Teşekkür ederim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.01.2018 07:08
Bu oyuna servetini dökerim MGS halt etmiş.
MK Okuru
MK Okuru 10.01.2018 17:34
Bu ne LAN!!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.01.2018 16:39
Animasyonlar amatörce duruyor ama yine de geliştirilmesi durumunda ilerleme kaydedebilecek bir oyun gibi duruyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×