Türk yapımı iki 'uyuz' oyun Google Play'de yerini aldı

Hürcan Köse
Hürcan Köse 5.02.2016 - 15:37
Epik Kare ve Epik Küre'ye merhaba deyin
Akıllı telefonlara son zamanlarda çıkan büyük çaplı yapımlar bir yana, insanların otobüs, metrobüs ve benzeri araçlarda oynadıkları veya bir parkta arkadaşlarını beklerken giriştikleri küçük oyunlar da vardır. Şeker patlatmaca, diğerinin köyünün saldırmaca derken insanların sevdiği bir başka oyun kategorisi olan "sinir zıplatan oyunlar" da var.

Uyyuz adlı bir firmadan çıkan Epik Kare ve Epik Küre tam bu isim altında kategorilendirebileceğimiz  oyunlar olmuş. İkisi de oldukça eğlenceli olan bu oyunları oldukça dikkatli şekillerde oynamanız gerekiyor. Yoksa telefonu kıracak duruma gelebiliyorsunuz. İki oyunun da mantığı oldukça basit. Engelleri aşarak küreyi ya da kareyi en üste çıkarmak. İki oyuna da Google Play'den ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabiliyorsunuz.

Türk yapımı iki 'uyuz' oyun Google Play'de yerini aldı
Türk yapımı iki 'uyuz' oyun Google Play'de yerini aldı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2022 20:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Türk yapımı iki 'uyuz' oyun Google Play'de yerini aldı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×