Türk yapımı Imprisoned Light desteklerinizi bekliyor

Hürcan Köse
Hürcan Köse 23.09.2016 - 13:11
Oyun Greenlight'ta oylama aşamasında
Türk oyun sektörünün hızla gelişmekte olduğu şu dönemde, daha önce de MechaGore adlı yapımı ile karşımıza çıkmış olan Imaginite Games, şimdi de Imprisoned Light ile oylarınızı bekliyor.

Türk yapımı Imprisoned Light desteklerinizi bekliyor
Pikselleştirilmiş tarzda ve platform/aksiyon türünde bir oyun olan Imprisoned Light'ta krallığa kadim ve güçlü bir şeytan saldırır ve krallığı korumakta olan kristallerin dengesini bozar. Ardından krallığı korumakla görevli olan kutsal gardiyanı bu kristallerin içine hapseder ve artık bir koyucuya sahip olmayan krallığa rahat rahat saldırabilecektir. Bunu engellemek için dört kahramanımız yola çıkar ve güçlerini birleştirip kadim şeytana karşı koymaya çalışır.

Oyun hem tek oyunculu, hem de yerel çoklu oyuncu modlarına sahip olacak. Genel olarak bakıldığında sanat tasarımı açısından gayet güzel gözüken oyun Steam'de bulunan tüm üyelerden geçerli oy alabilmek adına şimdilik İngilizce yayınlanmak zorunda. Yeşil ışık yandığı anda Türkçe desteği de oyuna eklenecek. Eğer siz de Imprisoned Light'ı ve beraberinde Türk bağımsız yapımcıları desteklemek isterseniz oyunun Greenlight sayfasına bu linkten ulaşabilirsiniz.
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2022 15:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2016 14:51
eleştirmek için eleştirmeyin pixel art sanatında çok güzel bir oyun olmuş tebrikler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2016 10:34
Oyun adı türkçe değil, oyun firmasının ismi türkçe değil ,oyunda türkçe dil desteği yok

Eeee..başlarım desteğine lan böyle özenti firmalara destek vermeyin almayın ürünlerini
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2016 20:34
Bu iğrenç oyuna destek olmayı düşünmüyorum açıkçası türk yapımı diye koyuyorlar sırf destek için ne türkçe ismi var ne türkçe seslendirme ne alt yazi desteği kısacası bize hitap etmiyor mazine kalmış bir oyun bunu ben bile yaparım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2016 14:11
yenilikci olun bu ne ya
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2016 18:17
adamlar tarihi devirlerde ve günümüzde geçen oyunlarda dinimizi milletimizi aşağılamakla meşgul olup tüm dünyanın oynadığı meşhur oyunlar yaparken bizim bu tarz bir oyunla meşgul olmamız da ayrı bir ilginçlik. malesef destek olamayacam.
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2016 12:01
Nerde aşağılamışlar bizim tarihimizi, dinimizi hmm? Tarihimizi aşağıladıkları bir oyun hatırlamıyorum. Din konusunda ise senin arap kardeşlerin manyaksa adamlar ne yapsın?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Türk yapımı Imprisoned Light desteklerinizi bekliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×