Türk yapımı korku oyunu Roots of Insanity'nin yeni fragmanı yayınlandı

Hürcan Köse
Hürcan Köse 5.03.2017 - 20:03
Çıkış tarihine az kala yepyeni fragmanı ile bizlerle
Crania Games adlı bağımsız bir oyun yapım grubunun geliştirmekte olduğu Roots of Insanity aslında uzun zamandır gözlemlediğimiz yapımlardan birisi. Özellikle bir korku oyunu olması ve Outlast, Amnesia hatta "artık" biraz da Resident Evil 7 nidaları ile süslü olduğu için ayrıca ilgimizi çekiyor. Crania Games, Roots of Insanity için yeni bir fragman yayınladı ve Unreal Engine ile geliştirmekte oldukları oyundan kısa birkaç görüntüyü bizlere sundu.

Atmosfer açısından oldukça olumlu görünen Roots of Insanity'de elbette hikaye derinliği ve kurgu da nasıl olacak merak ediyoruz doğrusu. Görselleri ve modellemeleri açısından bağımsız bir yapıma göre gayet iyi duran oyun, 3 Nisan'da Steam üzerinden resmi olarak yayınlanacak. Hem Türkçe, hem de İngilizce altyazı ve seslendirme seçenekleri ile oynayabileceğimiz Roots of Insanity'nin yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2021 19:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2017 20:07
Bu daha çok Outlast Dlc'sine benziyor yahu. Bir yanlışlık olmasın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2017 18:31
Artık birileri bizim türk korku filmlerindeki kültürü ve temayı içeren bir oyun yapmalı ,öyle zombi mutant bozması karakterler değil baya bildiğiniz 3 harfli temalı oyunlar inanın bu korku oyunlarına çağ atlatır ve bitirebilen fazla çıkmaz,hatta bu bitirebilme konusundan pazarlama bile yapılır
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2017 22:12
Cidden sıkıldım ama ben ya.Şu üç kelimeyi yan yana görmekten SIKILDIM, Korku ve Türk Oyunu. Bende bi aralar yeltendim oyun yapmaya, çok çok zor olduğunu biliyorum ama abi yeter ya.Ulan o kadar korku oyunu yapıyoruz iyi olanları bir elin parmaklarını geçmez. 3d oyun yerine yap 2d platform, bak işine.
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2017 17:29
Ben de sıkıldım ama yapacak bir şey yok. Outlast II, 25 Nisan'da çıkışını gerçekleştirecek. Outlast II varken bu Outlast çakması oyun müsveddesine para mı veririm ben ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2017 13:59
iyi bari oyun sektöründe azda olsa ilerleme var
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2017 13:36
iyi olacak gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
Türk yapımı korku oyunu Roots of Insanity'nin yeni fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×