Türk yapımı korku oyunu Roots of Insanity'yi görmelisiniz!

Hürcan Köse
Hürcan Köse 22.12.2016 - 09:31
Greenlight'ta desteğinizi bekliyor
Crania Games adlı Türk oyun firmasının uzun süredir üzerinde uğraşmakta olduğu Roots of Insanity, sonunda Steam Greenlight'taki yerini aldı. Bununla birlikte oyunun detaylı bir hikaye ve oynanış videosu da yayınlandı. Hem Türkçe hem de İngilizce dil desteğine sahip olan oyun gerçekten üzerinde uğraşılmış, sağlam bir yapıma benziyor.

Özellikle Unreal Engine 4 ile yapıldığı için sağlam görselleri ile de ön plana çıkan Roots of Insanity'de Dr. Riley McClein'ı oynuyoruz. Kendisi başa bela epilepsi atakları ile mücadele etmeli ve August Valentine Hastanesi'ndeki alışılmadık olaylar silsilesinde hayatta kalmaya çalışmalıdır.

FPS/TPS türünde geliştirilen Roots of Insanity'de 'rastgele eşya' sistemi kullanılıyor. Yani oyunu birkaç kez oynadığınızda aynı eşyaları sürekli aynı yerde bulamıyorsunuz. Bu da oyunun daha sürükleyici ve beklenmedik ataklar yapmasını sağlıyor. Buna ek olarak yenilikçi ve akıcı bir savaş sistemine de sahip olan Roots of Insanity'nin destek bekleyen Steam Greenlight sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler!

Yorumlar 22
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 15:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
ibrahimAvci
ibrahimAvci 23.12.2016 17:32
verdiğiniz linkte sıkıntı var sory yazıyor ben çok beğendim en nihayetinde 10 sene evvel böyle bir oyun var deseler inanmazdık şimdi beğenmiyorlar bizde isteriz AAA oyun ama olay türkiye için yeni ve zor bir kategori VR içinde çıkartılmalı daha çok alanlar oluyor vr için korku biçilmiş kaftan
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.12.2016 13:05
arkadaşlar sonuçta bu çok kısıtlı bi bütçeyle ve çok küçük bir ekiple yapılan oyun.bir dead space,fear,silent hill filan beklemek çok büyük mantık hatasıdır.ayrıca oyuna köstek değil destek olmak gerekir.destek olmasak da en azından köstek olmamak gerekir...
Kalan Karakter : 300 Gönder
commodore 64
commodore 64 22.12.2016 22:42
İlk önce acilen FOV değerini kısmalarını şiddetle tavsiye ediyorum. Onun haricinde başarılar diliyorum ve ileride daha başarılı işler yapacaklarına inanıyorum. Unutmayın Kojima, Carmack gibi ustalar, bir zamanlar 8bit oyunlar yapıyordu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.12.2016 21:41
Evet çok uğraşılmış sağlam bir yapım gerçekten... şu kan efektine bir bak , gece görüş açısını bile outlast tan almış , renderi bile.. yahu destekleyelim tamam eyw ama , biraz özen be kardeşim. Bu kadar mı zor bi kan yapmak , ketçap gibi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.12.2016 20:10
insan yürümeden koşmayı öğrenemez.çok düşük bütçeyle yapılan bir oyun sonuçta.bi resident evil,alam wake gibi bi şey beklemeyin.köstek olmayın destek olun...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Türk yapımı korku oyunu Roots of Insanity'yi görmelisiniz!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×