Türkçe seslendirmeye sahip SYNCED, bu yaz PC’ye geliyor

Ersin Kılıç 27.03.2023 - 12:22
Türkçe seslendirmeye sahip olan ve arkadaşınızla birlikte ücretsiz olarak oynayabileceğiniz SYNCED’in bu yaz çıkacağı açıklandı.

NExT Studios tarafından geliştirilen ve Level Infinite tarafından dağıtılacak olan, co-op tabanlı çevrimiçi aksiyon oyunu SYNCED'in bu yaz PC için çıkacağı duyuruldu. Ayrıca oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsollarına geleceği de açıklandı. Firmanın konu hakkında yaptığı açıklama ve oyunun detayları şu şekilde;

Ayrıca bakınız: Synced ön inceleme

Türkçe seslendirmeye sahip SYNCED, bu yaz PC’ye geliyor

SYNCED, nanoteknolojinin medeniyetin bel kemiği haline geldiği dünyamızın yakın geleceğinde geçen, oynaması ücretsiz bir bilim kurgu aksiyon oyunudur. Yok olmak üzere olan medeniyetin kalıntıları arasında gezen nano makineler, türlerini devam ettirmek için insanlardan beslenerek onları vahşi, ölümcül Nanolar isimli yaratıklara dönüştürüyorlar.

Bu kıyamet ortamında oyuncular, Nerva olarak bilinen değerli nano-enerji maddesini bulmak için Meridyen'i araştıran cesur birer Koşucu rolünü üstlenecekler. Oyuncular üç kişilik ekipler kurarak hem nano makinelere hem de diğer oyunculara karşı temponun hiç düşmediği PvE ve PvP maçlarda kıyasıya mücadele edebilecek.

Her biri farklı özelliklere sahip olan Koşucular oyun alanında karşılaştıkları ve alt ettikleri Üstün Nano'larla senkronize olarak onları Yoldaş Nano'lara dönüştürebilecek ve bu yoldaşlarını Nano ordularına ve rakip oyunculara karşı stratejik olarak kullanabilecekler. Ezici, Topçu, Muhafız ve Gözcü olarak adlandırılan bu Üstün Nano sınıflarının her biri kendi yeteneklerine sahip. Koşucular kendi oyun tarzlarına en uygun olan Üstün Nano’yu seçebilecekler. Ayrıca Koşucular aynı anda iki Nano alabilecek ve bunlar arasında anında geçiş yapabilecekler. Yakından saldırmak istiyorsanız Eziciyi üzerlerine salabilir, tehditleri gözlemek ve rakipleri yağmalamak istiyorsanız Gözcü’yü kuşanabilirsiniz.

Türkçe seslendirmeye sahip SYNCED, bu yaz PC’ye geliyor

Yeni nesil grafiklere sahip olan SYNCED'in PvE modunda üç kişilik Koşucu ekipleri olarak terk edilmiş çorak toprakları, istila edilmiş endüstriyel tesisleri, karanlık mağaraları ve daha fazlasını keşfederek Nano sürülerine ve güçlü düşmanlara karşı mücadele edecek, kaynak toplayacak ve Meridyen'i ele geçiren Nano hastalığını yavaş yavaş azaltmaya çalışacaksınız. PvP modunda ise diğer Koşucu ve Nanolarla kapışarak süre dolmadan ve Toplayıcı araçlar haritadan ayrılmadan onları ele geçirmeye ve en fazla Nerva’yı toplamaya çalışacaksınız.

Klasik envanter topladığınız aksiyon oyunlarına benzer şekilde, Koşucular PvE ve PvP maçlarında karakterlerini geliştirmek için kaynaklar elde edebilecek ve aynı zamanda güçlü silahların ve modların kilidini açabilecekler. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 15.04.2024 22:33
Kalan Karakter: 300 Gönder
Türkçe seslendirmeye sahip SYNCED, bu yaz PC’ye geliyor
İlginizi Çekebilir