Türkiye Büyük Finali'nin şampiyonu!

Türkiye Büyük Finali'nin şampiyonu!

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 28.07.2013 - 13:58
Dark Passage yine estirdi
Türkiye E-Spor tarihinin en büyük etkinliği muhteşem bir finalle tamamlandı. KüçükÇiftlik Park’ta inanılmaz bir kalabalık ve şampiyonluk maçı için heyecanlı bekleyiş. League of Legends, tekrar e-spor tarihine adını yazdırmayı başardı.

TBF’de heyecan HWA Kingston – ANT GamerMarket takımları arasındaki 3.’lük mücadelesi ile başladı. Son maç HWA’nın üstünlüğü ile sonuçlandı.

Şimdiye kadar hep finalde görmeye alıştığımız HWA, Türkiye Büyük Finali’nde 3.’lük ve 10.000 TL ödül ile yetindi. League of Legends 3. Sezonu Türkiye Şampiyonu’nu belirleyecek final serisinde rakipler Dark Passage KasperskyLab ve Team Turquality Blue takımlarıydı. DP.KasperskyLab, yine 3-0’lık bir seri ile finale damgasını vurdu.

40.000 TL nakit ödül ile Avrupa’da ve belki Amerika Sezon 3 Finallerinde Türkiye’yi temsil etme hakkı DP.KasperskyLab’ın oldu.

Türkiye Büyük Finali'nin şampiyonu!
Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 05:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×