Türkiye’nin en çok aranan oyunu Legend Online

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 24.12.2013 - 15:28
Herkes onu soruyor
Türkiye marketine girmesiyle oyunseverler ile güzel bir elektrik yakalayan ve kısa sürede oyuncuların sevgisini kazanan Legend Online başarılarına devam ediyor. 

Populer arama motoru Google’ ın 2013 yılı Türkiye’ de en çok arananları listesinde En Çok Trend Olanlar sıralamasında Legend Online 2. sırada yer aldı. “Legend Online”ın trend gösterenler arasında oyun olarak  1. sırada yer alması ve tüm dünyayı kasıp kavuran "Gangnam Style" ve "Harlem Shake" aramalarının arasında yer alması oldukça dikkat çekici.

Türkiye’nin en çok aranan oyunu Legend Online
2012 yılında dünya genelindeki En iyi 20 Facebook oyunları içerisine giren Legend Online, hatırlayacağınız gibi 2013 yılında Türkiye’de düzenlenen GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’ nda oyunseverleri ile buluşmuş ve En İyi Web Tabanlı Oyun kategorisinde 1.'liğe layık görülmüştü.

Geçtiğimiz günlerde  Legend Online Gökyüzü sürümü ile  oyuncularına tekrardan merhaba diyen Legend Online, oyunu ve oyuncuları canlı tutmaya devam ediyor. Yeni sürümde kahraman seviyesi 11 olduğunda Gökyüzü açılıyor. Oyuncular ''Şehir'' ve ''Gökyüzü'' arasında seçim yapabiliyorlar. Yeni sürüm de “Peri Turnuvaları”, “Dönüş Sistemi” , ”Dünya BOSS”  ve bunun gibi bir çok yenilikler ve değişiklikler oyuncuları bekliyor.

-Basın Bülteni
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 17:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Türkiye’nin en çok aranan oyunu Legend Online

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×