Türkiye Overwatch Şampiyonası başlıyor

Türkiye Overwatch Şampiyonası başlıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.06.2017 - 15:13
Turnuva kayıtları başladı
Blizzard'ın çok kısa bir sürede popülerliğe kavuşan oyunu Overwatch için ülkemizde de önemli bir turnuva yapılıyor. Türkiye Overwatch Şampiyonası isimli bu turnuvanın kayıtları başlamış durumda. Ödüllü turnuvanın açıklanan detayları ise şu şekilde;

"Dijital Sporlar ekibinin altyapısını hazırladığı ve Blizzard Entertainment’ın resmi izin verdiği Türkiye Overwatch Şampiyonası’nda gruplara kayıt aşaması başladı.

Takımların 25.000 TL’lik ödül havuzu için kıyasıya mücadele edeceği şampiyonada grup aşaması tamamlandıktan sonra ise ilk iki sırayı kapan takımlar Büyük Final’e katılmaya hak kazanacak. Ödül havuzu HyperX, Monster Notebook, Viewsonic, Zotac, NVIDIA ve Gpay tarafından oluşturulan şampiyonada ödül dağıtımı şu şekilde olacak:

Türkiye Overwatch Şampiyonası başlıyor
1. Takım: 1.800 TL para ödülü; 6 adet Zotac GTX 1060 AMP! Edition ekran kartı; 6 adet HyperX Alloy FPS klavye.

2. Takım: 900 TL para ödülü; 6 adet Viewsonic VX2457 Gaming Monitor; 6 adet HyperX Fury DDR4 4GB Ram.

3. Takım: 6 adet HyperX Cloud Stinger Kulaklık.

Şampiyonanın en değerli oyuncusunu belirleyecek olan Monster Valuable Player (MVP) oylamasının ödülü ise Monster Notebook’un canavarlarından ABRA A5 V10.2 Gaming Laptop olacak. Gruplara kayıt aşaması 12 Haziran tarihine kadar sürecek. 12 Haziran’dan sonra grupların belirlenmesi ile başlayacak 6 haftalık maç takvimi sonunda Büyük Final katılımcıları belli olacak. Katılım, kurallar ve diğer konular hakkında detaylı bilgi almak ve kaydolmak için tıklayınız."
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 00:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Phoenixboy
Phoenixboy 5.06.2017 21:30
Hmmm yalnız birşey aklıma takıldı. Bu turnava Pc'de overwatch'ı oynuyanlar için mi olacak yoksa konsolda oynuyanlar için mi? Yoksa her iki dalda mı? Konsolda oynuyanlarla PC'de oyunuyanları karşılaştırmak zaten haksızlık olur. Sadece bir cihaz üzerinden turnuvayı yapmaları da haksızlık olur. Hem konsol hemde pc klasmanları üzerinde yapılması gerekli bence.
Phoenixboy
Phoenixboy 7.06.2017 08:35
De GİT pist! (taş atar) :v Yurt dışında konsollar içinde Overwatch turnuvası yapılıyor bir kere.( Konsol derken PS4 derim sadece ama ben nerede güzel oyun varsa orada o oyunu oynuyanlardanım. PC'miş konsolmuş sanki çok dert Irkçı PC'ci :v
MK Okuru
MK Okuru 6.06.2017 00:18
Tabiki PC MASTER RACE olcak, pis konsol peasantı seni xDDDDDD
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×