Türkiye'nin İlk Üç Boyutlu Macera Oyunu ekolay.net'te

Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Türkiye'nin İlk Üç Boyutlu Macera Oyunu ekolay.net'te
Tamamıyla Türk programcılar tarafından hazırlanan PUSU oyunu, artık yalnızca ekolay.net’ten satın alınabilecek. Üsteğmen Fatih Yıldırım’ın nefes kesen macerasını konu edinen 530 MB’lik oyunun satış fiyatı 5,90 YTL.

3TE, Yoğurt Teknolojileri ve Cinemedya işbirliğiyle Türkiye'de geliştirilen ilk üç boyutlu aksiyon oyunu olan PUSU ekolay.net’te satışa sunuldu. Tamamıyla Türk programcılar tarafından hazırlanan oyun, farklı hikayesi, grafikleri ve kullanılan teknolojisi ile eşsiz bir nitelik sergiliyor. ekolay.net, oyunseverleri İstanbul sokaklarında yaşanan bu maceraya katılmaya davet ediyor. Türkiye bilgisayar oyunları sektöründe bugüne kadar ortaya çıkarılmış en kaliteli yapımlardan biri olan PUSU’yu ekolay.net’ten yalnızca 5,90 YTL ödeyerek satın almak mümkün. Oyunun boyutu ise 530 MB.

ekolay.net yetkililerinden alınan bilgiye göre, PUSU oyunu, artık yalnızca ekolay.net’ten satın alınabiliyor. Stoklarda kalanlar hariç oyun satıcılarında ürün bulunmuyor ve yeni ürün dağıtımı yapılmıyor. Oyunun tam sürümünün satışı online olarak gerçekleştiriliyor. Kutuda satılan oyunlara göre çok daha ekonomik olarak oyun, haftanın 7 günü 24 saat satın alınıp indirilebiliyor.

Ayrıntılı bilgi: https://oyun.ekolay.net
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2024 09:42
Kalan Karakter: 300 Gönder
Türkiye'nin İlk Üç Boyutlu Macera Oyunu ekolay.net'te
İlginizi Çekebilir