Twisted Metal multiplayer demo hazır

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 1.02.2012 - 02:45
Acımasız mücadeleler başladı
Sony ve Eat Sleep Play, bugün PSN'in haftalık güncellemesi içinde Twisted Metal multiplayer demosunu yayımlayacak. Demo içinde 8 araç, 2 multiplayer modu (Death Match ve Nuke Mod) ve son olarak challenge modu bulunacak. Kullanıcılar tam sürümde yok etmeye yönelik metodlarını demoda bulma şansına sahipler diyebiliriz. Twisted Metal, Amerika'da 14 Şubat'ta, Avrupa'da ise 17 Şubat'ta PS3'e özel olarak piyasaya sürülecek.

Twisted Metal multiplayer demo hazır
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2023 06:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Twisted Metal multiplayer demo hazır

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×