Twisted Metal Üniversitesi yeni ders videosu!

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 12.02.2012 - 10:32
Bol aksiyon ve araçlar
PS3'e özel olarak hazırlanan Twisted Metal'in yeni videosu da kullanıcılarla paylaşıldı. David Jaffe'nin uzun zamandır üstünde çalıştığı oyunu, bolca aksiyon sunacak. Yapım Sevgililer Günü'nde yani 14 Şubat'ta Amerika'da piyasaya sürülecek. Ancak Avrupa bölgesinde ise 7 Mart tarihinde resmi olarak satışa sunulacak. Aksiyon dolu ve eğlenceli oyunun son videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 15:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Twisted Metal Üniversitesi yeni ders videosu!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×