Twisted Metal'de 3D yok

Mahmut Saral
Mahmut Saral 26.07.2010 - 12:41
Yanan kafalı palyaçolar, ekranı ikiye bölecek
David Jaffe önderliğinde geliştirilen yeni aksiyon oyunu Twisted Metal için yeni bilgiler geldi. Comic-Con'da konuşan Jaffe, Twisted Metal'in ekranı ikiye bölerek online oynanışa imkân tanıycağını söyledi. Sony'nin yeni teknolojisi Move ve 3D özelliklerini ise unutun. Zira Twisted Metal, bunlara destek vermeyecek. Oyunun PS3'e özel olarak önümüzdeki yıl çıkması bekleniyor.

Twisted Metal'de 3D yok
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Twisted Metal'de 3D yok

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×