Twisted Metal'de Sweet Tooth'un aşkı

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 15.02.2012 - 10:34
Psikopatlar da sever
Playstation 3 için özel olarak hazırlanan ünlü Twisted Metal serisinin son oyunu ile ilgili bir video da Machinima'dan geldi. Aslında oyunla bir alakası olmayan video belli ki sevgililer günü için hazırlanmış. Blue Goggles Films tarafından hazırlanan "Be mine" yani benim ol adlı videoda Sweet Tooth'un sevgililer gününü yalnız geçirmemek için kurduğu planların sonucunu izliyoruz.

İyi seyirler.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 14:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Twisted Metal'de Sweet Tooth'un aşkı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×