Twisted Metal'e demo ve yama geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.01.2012 - 10:15
Hey dostum, kafan tütüyor
Eat Sleep Play tarafından Sony'nin PS3 platformuna özel olarak geliştirilen aksiyon-sürüş-car combat oyunu Twisted Metal hakkında yapımcı David Jaffe'den yeni açıklamalar geldi. Jaffe, oyunun bir demosunun hazırlanacağını müjdeledi. Ayrıca oyunun çıktığı gün, bir tane de yama yayımlanacakmış. Bu konuda pek hoşnut olmasa da bazen yamaların gerekli olduğuna dikkat çeken yapımcı, Twisted Metal'in başarı düzeyine göre gelecekteki güncellemeleri hakkında da çalışmalar yapacak. Kısacası eğer beğenilirse, Twisted Metal ismine destek verilmeye devam edilecek.

Bu arada oyunun gold olduğunu ve çalışması için tek kullanımlık online şifre gereksinimi duyabileceğini belirtelim.

Twisted Metal, PS3 konsoluna özel olarak 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Avrupa'da raflarda olacak. Kuzey Amerika tarihi ise, 17 Şubat.

Twisted Metal'e demo ve yama geliyor
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 14:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Twisted Metal'e demo ve yama geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×