Twisted Metal'in çoklu oyunculu moduna göz atın

Murat Sağlam
Murat Sağlam 27.07.2011 - 11:07
Comic-Con'da kaydedilen görüntüler içeride
Comic-Con rüzgar gibi geçti ve ardında birçok oyunun videoları ve tanıtımlarını bıraktı. Bunlardan biri de merakla beklenen Twisted Metal'di. Önce resmi olarak "intro" videosu yayımlandı ve ardından bugün de gizli olarak kaydedilen, çoklu oyunculu modun oynanış videosu yayımlandı. Sözü daha fazla uzatmayalım, sizleri video ile baş başa bırakalım.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 16:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Twisted Metal'in çoklu oyunculu moduna göz atın

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×