Twitch yayıncısı canlı yayında sarhoş babasının saldırısına uğradı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 4.10.2021 - 16:58
Twitch üzerinden yayında olduğu sırada üvey babasının saldırısına uğrayan yayıncının videosu bir anda viral videoya dönüştü.

Daha önce başta Twitch olmak üzere çeşitli yayın platformlarından çok farklı olaylar ile karşılaştık. Sevgilisinin ölümüne sebep olan, canlı yayında ateş eden ya da bağış alamayınca "Bir saat boyunca bedava mı çalıştım?" diyerek izleyicisini fırçalayan yayıncılar gibi abes örnekler ile zaman zaman karşılaşıyoruz. Bu sefer ise izleyiciler canlı yayın sırasında yayıncı ve üvey babası arasında yaşanan tartışmaya tanıklık ettiler.

Twitch yayıncısı canlı yayında sarhoş babasının saldırısına uğradı

Silky White isimli yayıncının yaşadığı bu hadise aslında 2020 yılının Temmuz ayında meydana gelmiş. Dün akşam saatlerinde başta Reddit ve 9Gag gibi platformlarda yayınlanması ile birlikte videonun yavaş yavaş bir viral video haline dönüştüğünü söyleyebiliriz. Videoda yayın sırasında odaya giren üvey babanın işi olmadığı konusunda Silky White'a yüklendiğini ve kendisinin de bunun bir iş olduğunu söylediğine tanıklık ediyoruz.

Twitch yayıncısı canlı yayında sarhoş babasının saldırısına uğradı

Tabi "yeşil perde önünde mastürbasyon" gibi tanımlamaların yapıldığı bu tartışma yavaş yavaş daha da hararetli bir hale dönüyor ve işin boyutu fiziksel şiddete kadar uzanıyor. tartışmanın alevlenmesi ile üvey babanın yayıncıya saldırdığını ve sonra karşılık aldığını görüyoruz. İkilinin kamera karşısından uzaklaşması ile birlikte video sona eriyor.

Bir izleyici sonrasında üvey babanın tutuklandığını belirtmiş fakat yayıncının bu olayla anılmak istemediği için konuyla ilgili yorum yapmadığı da gelen bilgiler arasında. Sadece olayın ardından sosyal medya hesabı üzerinden "Ben iyiyim!!!... ailemle alakalı olan gururumu kaybettim. Beni bu şekilde gören herkes için üzgünüm! Sadece sizinle yayın yapmak ve eğlenmek istiyorum ama bazen zor oluyor... hepinize teşekkürler!" açıklamalarında bulunmuş. İlgili videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2021 22:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Odoakr
Odoakr 6.10.2021 10:21
Bizim eziklerin özendiği batı işte. Babasının evinde kalmak için kira ödüyor. Bu üvey baba, bunun gerçek olanlarıda var!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2021 07:47
Baba hakli
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2021 13:49
bana ne dedi acaba ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Twitch yayıncısı canlı yayında sarhoş babasının saldırısına uğradı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×