Twitter, Hitman 2 hakkında konuşan oyuncunun hesabını kapattı

Korhan ONUK
Korhan ONUK 23.11.2018 - 15:41
Gerçek çok sonra anlaşıldı.

IO Interactive tarafından geliştirilen Hitman 2 çıkalı henüz on gün oldu. Geçtiğimiz günlerde de oyuna ilk özel hedef olarak, Sean Bean'in canlandırdığı  Mark "The Undying" Faba karakteri eklenmişti. Bunun hakkında Twitter üzerinde konuşan bir kullanıcının hesabı kapatıldı.

Twitter, kullanıcının hesabını kapattı. 

TheFatConsol3R ismindeki Twitter hesabının sahibi yeni çıkış yapan Hitman 2 oyununu beğenen bir oyuncuydu. Oyuna eklenen ilk özel hedef Sean Bean'i gördükten sonra heyecanlanan oyuncu, Twitter hesabından attığı tweet sonrasında yasaklandı. "Görünüşe göre bu gece Sean Bean'i öldüreceğim." şeklindeki tweet, Twitter'ın başka insanlara yönelik şiddet eylemlerine izin vermeyen kurallarına göre sakıncalı bulundu ve kullanıcının hesabı kapatıldı. 

Twitter, Hitman 2 hakkında konuşan oyuncunun hesabını kapattı

Olaydan sonra Twitter kullanıcısı firma ile iletişime geçti ve hesabını tekrardan açtırmayı başardı. Kullanıcı hesabı açıldıktan sonra, Twitter üzerinden kendisine gelen bildirimi hesabından paylaştı.

Umuyoruz önümüzdeki günlerde, Hitman 2'nin ilk özel hedefi Sean Bean ile ilgili konuşan başka insanların hesapları da kapatılmaz. Ancak Twitter'ı böyle bir karar verdikleri ve hatalarından hızlıca geri döndükleri için ayrı ayrı tebrik etmek gerekiyor. Siz konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 19.10.2021 05:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2018 18:13
Hahahaha
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2018 00:00
Kapatılması gayet yerinde bir karar olmuş. Cümleye Hitman 2'de öldüreceğim yazsaymiş kapatılmazdi belkide.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Twitter, Hitman 2 hakkında konuşan oyuncunun hesabını kapattı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×