Two Face ve Catwoman, Arkham City'de

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.08.2010 - 12:54
Batman: Arkham City'de yeni sakinler, yeni detaylar
Rocksteady tarafından geliştirilen aksiyon oyunu Batman: Arkham City için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Game Informer dergisinde yer alan bilgilere göre oyunda Two Face ve Catwoman da bulunacak. Zaten söylenti boyutunda olan bu karakterler, böylelikle gerçeklik kazanmış oldu.

Two Face ve Catwoman, Arkham City'de
Yeni yapımda da Batman'in kullanabileceği birçok araç gereç olacak, ama bunların hepsi ilk etapta açık olmayacak. Catwoman'ı yakalayan kahramanımız, sonrası için neler yapacak merak konusu. Şehir maceralarımızda bazı radyo istasyonlarını dinleyebileceğiz. Bu da Batmobil'i kullanabileceğimize dair bir işaret olsa gerek.

Rocksteady henüz multiplayer konusunda konuşmak istemiyor. Batman: Arkham City, PC, PS3 ve X360 platformları için geliştiriliyor.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Two Face ve Catwoman, Arkham City'de

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×