Two Worlds gizlilik modu

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Two Worlds gizlilik modu

Zuxxez’in RolYapmaOyunu “Two Worlds”te kılıçlar şakırdıyor, sihir sözleri söyleniyor ve en güçlü olan kazanıyor. Aslında tam da böyle değil; zira oyunda gizli gizli ilerleyip hırsızlık yaparak da başarıya ulaşılabilecek.

Two Worlds burada bildik mantıkla ilerliyor: Karanlıkta kalırsan keşfedilmezsin. Görünürlük göstergesi –yeşil, kapalı bir göz- o anda oyuncunun yerinin açığa çıkmayacağına işaret ediyor. Fakat rakiplere yaklaşıldıkça göz yavaş yavaş açılıyor ve renk değiştiriyor. Sarı ve yarı açık olduğunda oyuncu (neredeyse) görünürlük sahasına adım atmış oluyor. Tamamen kırmızı olan ve açılan göz ise yerinizin belli olduğu manasına geliyor.

Gizliliğinizin ne kadar başarılı olacağı tabiî ki hava ve görüş şartlarına da bağlı. Ki bu şu demek oluyor: Sisli bir gecede işe(!) çıkarsanız keşfedilmeme ihtimaliniz bir o kadar yüksek oluyor. Bunun haricinde muhtelif kabiliyetler de belli bir rol oynuyor. Fakat Zuxxez henüz somut bir açıklama yapmış değil.

Kaynağa ulaşmak için tıklayınız.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 18:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Two Worlds gizlilik modu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×