Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla güncellemesini açıkladı

Atıf Doğan Özcan
Atıf Doğan Özcan 27.09.2022 - 12:08
Çok sayıda hatayı düzeltecek , oyun içi etkinlikler ve daha fazlasını içeren, Assassin’s Creed Valhalla güncellemesi Ubisoft tarafından açıklandı.

Oyun içerisinde çok sayıda hatayı giderecek olan ve oyunculara bir diz iyeni etkinlik getirmesi planlanan Assassin’s Creed Valhalla güncellemesi nihayet geliyor. Sütelik Ubisoft, gelecek olan Assassin’s Creed Valhalla 1.6.1. güncellemesi ile alakalı bütün yama detaylarını açıkladı.

Gelecek olan Assassin’s Creed Valhalla güncellemesi çok fazla hatayı düzeltecek

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla güncellemesini çok kısa bir süre içinde oyunculara sunmaya başlayacağını doğruladı. Oyun 2020’de piyasa çıkmasından bu yana, Dawn of Ragnarok gibi büyük ölçekli DLC desteğinin yanı sıra geliştiricilerden sürekli iyileştirmeler ve ince eklemeler gördü ve aldı. Yani Ubisoft oyununa sahip çıktı ve oyuncuları sürekli olarak oyunun içinde tutmasına yarayacak eklemeler yaptı.

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla güncellemesini açıkladı

Gelecek olan yama 27 Eylül’de sistemlere dağıtılacak ve bir dizi hatayı düzeltecek şekilde yaşam kalitesini iyileştirecek.  Oyuncuların, Valhalla’nın Dawn of Ragnarog DLC’sini yükledikten sonra  çok sayıda çökme yaşamasının ardından Ubisoft olaya el attı ve bu güncelleme ile bütün sıkıntıları gidereceğini söyledi. Sadece hatalar düzeltilmeyecek elbette, oyuncular bu güncelleme ile birkaç parça ücretsiz içerik de eklenecek.


Resmi Assassin’s Creed Twitter hesabından yapılan paylaşımdan da anlaşılacağı üzere, 1.6.1. yaması yüklendiğinde, Ravensthorpe yerleşimine bir genişleme gelecek, böylece oyuncular Valhalla deneyimlerini genişletebilecekler. Oyuna gelen her güncelleme sonrasında oyun için genişlemeler oldu. Yama yüklendikten sonra, insanlar kayıp bir uygarlığın sırlarını ortaya çıkartamaya çalışırken tuzaklar ve bulmacalarla dolu üç adet gizemli mezara erişecekler.

Ubisoft’un bütün dikkatini uzun süredir devam eden serinin bir sonraki oyununa verdiği için 1.6.1. yaması oyunun son büyük güncellemesi olması bekleniyor. 

Assassin's Creed Valhalla, PC, PS4, PS5, Stadia, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 10:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2022 10:49
Odysseyden sonra bunu oynayınca acaip sıkıcı gelmişti. Karakterler odun, hikaye sıkıcı, final boş. Galiba tek iyi olan dövüş mekaninleri
MK Okuru
MK Okuru 3.10.2022 19:47
Dövüş mekanikleri odysseyden farklı ama hikayesi bayat ve odyssey kadar içine çekmiyor :(
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2022 09:41
çok mu farklı dövüş sistemi
Kalan Karakter : 300 Gönder
Spider_hip
Spider_hip 28.09.2022 10:10
Şimdi baktım, oyunu satın alalı 10 ay olmuş. Daha yüklemedim bile. Çalışmaktan fırsatım yok. 1.6.1 ile oynar mıyım, yok yine vaktim yok :/
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2022 17:44
Bnm de ocaktan beri kutuphanemde . Henuz giris yapabilmis degilim. Ne sira geliyor ne zaman bulabiliyorum baska bir oyuna ??
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2022 14:21
Ulan Aralık 2021'de aldım, çıkışından 1 ay sonra falan yani. Erken erişim oyunu kafasında hala mekanik vs. ekliyorlar. At üstünde skill basabilmeyi bile çoook sonradan getirdiler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla güncellemesini açıkladı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×