Ubisoft, Assasin’s Creed Origins'e resmen hile modu ekliyor

Ubisoft, Assasin’s Creed Origins'e resmen hile modu ekliyor

Murat Boran
Murat Boran 4.04.2018 - 13:24
Hile mi? Madem teklif ettiniz, alalım biraz.

Assasin’s Creed Origins için PC platformunda bir hile sistemi sunulacak. Özelleştirme menüsünde yer alacak bu özel kontrol paneli sayesinde pek çok erişim imkânına sahip olacaksınız. İster Matrix’teki Neo gibi olmayı hayal edin, isterseniz yalnızca hobi olarak video oyunu hileleriyle ilgilenin; bir önemi yok. Assasin’s Creed Origins için geliştirilen bu yeni hile arayüzü oldukça ilginizi çekecek.  Bu yeni özellik Animus kontrol paneli olarak adlandırılıyor

Ubisoft, Assasin’s Creed Origins'e resmen hile modu ekliyor

Animus kontrol paneli ile neler yapılabilecek?

Animus kontrol paneli aracılığıyla, birbirinden farklı 75 oyun özelliği üstünde değişiklikler yapabilirsiniz. Ana karakterinizi değiştirmek, sınırsız sağlık özelliğini kullanmak, hareket hızınızı arttırmak ya da içgüdülerinizi daha hassas hâle getirmek… Hepsi, yeni hile arayüzü Animus kontrol paneli ile mümkün olacak. Altı ayrı evcil hayvanın sizi takip etmesi ya da Aquaman gibi yüzmek mi? Kolay iş… 

Elbette işleri daha da zorlaştırmak için kendi becerilerinizi kısabilir ya da düşmanlarınıza avantajlar verebilirsiniz. Oyunun nasıl olmasını istiyorsanız, tek yapmanız gereken şey hayal etmek ve uygulamak… Bu arada unutmadan söylemeliyiz: Yaptığınız ayarları kaydedebilir ve diğer Assasin’s Creed Origins oyuncularıyla paylaşabilirsiniz. Böylece özel kombinasyonlarınızı arkadaşlarınızın da denemesi mümkün olacaktır.

Elbette her güzel şeyin bir kusuru olması söz konusu… PC Uplay istemcisi nedeniyle bu arayüz yalnızca PC için kullanılabilir olacak ve sürüm tarihine ilişkin belirsizlikler devam ediyor.  Ancak bu ay içerisinde bir zamanda gelmesi bekleniyor. 

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 14:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 13:50
yahu ac originsi oynarken menüde,time saved diye bir yer vardı,çok garibime gitmişti,canlı parayla özellik alıyordun,bunları görünce artık ubisoftun tamamen öldüğüne karar verip silmiştim oyunu,bir dahada para verip hiçbir oyununu almam
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 17:47
Adamların bu güne kadar ki her oyunun da time saver var cahil!
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 16:58
Yani mi fark ettin dostum :) Vaç Dogs sonrası oyuncuyum ve oyundan anlarım diyen ekip 5TL bile para vermedi ubi efendinin oyunlarına ki ;)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×