Ubisoft, Assassin's Creed'e devam ediyor

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 18.11.2010 - 01:00
2011-2012'de yeni macera başlıyor

Ubisoft'un şu an elinde iki önemli seri var. Biri Assassin's Creed, diğeri de Prince of Persia. Ubisoft, belirli aralıklarla, bu serilere yeni oyunlar eklenmeye devam ediyor.

Ubisoft CEO'su Yves Guellimot, 2011 sonu ile 2012 yılı başı yeni bir Assassin's Creed oyunu göreceğimizi söyledi ama tabii ki detay vermekten kaçındı. Anlaşılan önümüzdeki yıllarda da suikastlere devam edeceğiz.

Bu arada Assassin's Creed: Brotherhood ise bu hafta Playstation 3 ve Xbox 360 için çıkıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ubisoft, Assassin's Creed'e devam ediyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×