Ubisoft Beyond Good & Evil 2 için yeni bir canlı yayın düzenliyor

Ubisoft Beyond Good & Evil 2 için yeni bir canlı yayın düzenliyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 3.05.2018 - 11:52
Canlı yayın ile birlikte yeni bilgiler gelmesi bekleniyor.

Ubisoft'un merakla beklenen oyunu Beyond Good & Evil 2 uzun süredir geliştiriliyor. E3 2017'de duyurulduğunda, oyuncularda büyük bir merak dalgası yaratmıştı. Ancak daha sonra Ubisoft'tan oyun ile ilgili çok fazla bilgi gelmemişti. Ubisoft'un resmi Twitter hesabından yaptığı bir duyuru ile oyuncuların merakı bir nebze olsun giderilecek gibi görünüyor.

Beyond Good & Evil 2'den haber var

Ubisoft'un resmi Twitter hesabından paylaşılan duyuruya göre, bugün oyunun geliştirici ekibi bir canlı yayın düzenleyecek. Canlı yayın Facebook, Youtube, ve Twitch üzerinden izlenebilecek. Türkiye saati ile saat 19.00'da başlayacak canlı yayın'da yapımcı ekibin, oyunun geliştirme sürecinin hangi, safhasında olduğu ile ilgili yeni bilgiler paylaşması bekleniyor. Bu yapılacak canlı yayın sonucunda bakalım yeni bir oynanış görüntüsü, ve oyuna dair yeni bilgiler gelecek mi. Yapılacak bu canlı yayın aslında bir ilk değil daha önce Aralık ayında da bir canlı yayın yapılmıştı. Aralık ayında yapılan canlı yayın ile birlikte oyuna dair yeni bilgiler ve yapım aşamasına dair görüntüler de ortaya çıkmıştı. Aralık aynda yapılan canlı yayın videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 06:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×