Ubisoft bu özgüvenle dağları devirir

Ubisoft bu özgüvenle dağları devirir

Muhammed Ademoğlu
Muhammed Ademoğlu 7.07.2013 - 14:29
Firma Watch Dogs'ta büyük düşünüyor!
Ubisoft bu sene adından uzun süre söz ettirebilecek olan Watch Dogs için bir açıklamada bulundu. Bu açıklamaya göre, Ubisoft Watch Dogs oyununa gerçekten güveniyor. Hatta firma şimdiden Watch Dogs için 10 yıllık bir plan yaptığını belirtti. Yani bu açıklamadan sonra Watch Dogs da Ubisoft'un seri oyunlarının arasına katılacak gibi duruyor. Tabii ilk oyun, oyun severler açısından ne kadar beğenilecek bu bile belli değilken, böyle bir açıklama yapması şaşırtıcı oldu.

Ubisoft bu özgüvenle dağları devirir
Ancak Ubisoft, Watch Dogs için yayınladığı video ve resimlerden sonra gerçekten büyük bir hayran kitlesine daha şimdiden ulaştı diyebiliriz. Zaten en büyük kanıtı da, oyunun şimdiden, GTA V gibi bir oyunla karşılaştırması oldu.

Zamanında Prince of Persia da geçti Ubisoft'un serilerinden, şimdi de Assassin's Creed ilerliyor. Bakalım Watch Dogs ile Ubisoft nasıl bir oyun sunacak bizlere.
Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 04:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×