Ubisoft, film oyunlarına küstü

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Ubisoft, film oyunlarına küstü
Son dönemde gerçekleşen başarısız satışlar, anlaşılan Ubisoft'un canını sıkmış. Yapılan açıklamaya göre, geçtiğimiz ay piyasaya sürülen Avatar, beklenen satış rakamına ulaşamamış. Yapım için 3.5 ile 5 milyon arasında satış beklenirken, dünya çapında yaklaşık 2.5 milyon satabilmiş. Avatar'ın 6 platforma çıktığını düşünürsek, yetkililer bu durumdan memnun olmamış.

Ubisoft'un Ceo'su Yves Guillemot, güçlü serilerine daha fazla odaklanacaklarını ve bundan sonra lisanslı (film oyunları) yapımlara verecekleri desteği düşüreceklerini açıkladı.

Firma daha önce; Beowolf, King Kong, ve Open Season gibi film oyunları geliştirmişti. Gelecek dönemde de Peter Jackson'ın Tintin filminin oyununu hazırlayacak.

kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 19:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ubisoft, film oyunlarına küstü

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×