Ubisoft Haze için, "Şimdilik" PS3'e özel diyor !

Ubisoft Haze için, "Şimdilik" PS3'e özel diyor !

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Ubisoft Haze için, "Şimdilik" PS3'e özel diyor !

Ubisoft Haze için, "Şimdilik" PS3'e özel diyor !

Free Radical tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayımlanacak "Haze", ilk başta yeni nesil konsollar ve PC için duyurulmuştu. Uzayan gelişim süreci ve sürekli ertelenmesinden sonra Haze'nin Xbox 360 ve PC versiyonunun iptal edildiği, sadece PS3'e özel olarak geliştirildiği belirtilmişse de kesin bir tavır sergilenmemişti. Ubisoft'tan gelen yeni bir açıklama bu tavrı doğruluyor gibi. Habere göre "Haze, PS3'e özel olarak geliştiriliyor, ama "Şimdilik" ibaresi bulunuyor. Bu da belki oyunun ilerleyen zamanlarda Xbox 360 ve PC için de hazırlanabileceği ihtimalini getiriyor akıllara. (But Ubisoft has told us that the game is "exclusive on PS3 for now". The "for now" part is what leads to 'timed exclusive' speculation.) Tabii ki buradaki "şimdilik" ifadesi oyunun 'timed exclusive" spekülasyonlarına yol açmasına sebeb oluyor. (Ubisoft has never outright confirmed that it will be a permanent PS3 exclusive.) Ayrıca Ubisoft'un da bu konuda oyunun kesinlikle PS3'e özel olacağı şeklinde hiçbir beyanatı da bulunmuyor. Belki de Ubisoft, "Haze'yi" ilk olarak PS3'te deneyip sonuçlarını görmek istiyordur, kim bilir? Bekleyip göreceğiz zaman içersinde olacak gelişmeleri.

KAYNAK
Ubisoft Haze için, "Şimdilik" PS3'e özel diyor !
computerandvideogames.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 11:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×