Ubisoft, Michael Jackson geliştiricisini aldı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 4.11.2010 - 16:17
Dans başlasın
Ubisoft, Michael Jackson Experience oyununun üzerinde çalışan Longtail Studios'u satın aldığını duyurdu. Bu satın alma işlemiyle birlikte, Kinect ve Move'a destek veren oyunlar üzerinde çalışan bir ekibin tecrübelerinden daha fazla yararlanılabileceği için mutluluk duyulduğu belirtildi. Öte yandan merakla beklenen Michael Jackson The Experience, Wii, NDS ve PSP için 25 Kasım'da raflarda olacak. PS3 ve X360 versiyonu ise, 2011 yılına ertelenmişti.

Ubisoft, Michael Jackson geliştiricisini aldı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ubisoft, Michael Jackson geliştiricisini aldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×